Puidust tera alumiinium lakke

Puidust tera alumiinium lakke

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 0,5-1,2 mm

Pinnatöötlus: polüester pulbervärviga, termo siirde printimine

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Puidust tera alumiinium on omamoodi moes ülemmäära. Asendab puidu juhatuse ja muutub ökoloogiline ülemmäära. Võrrelda puidust pardal, puidust tera alumiinium ülemmäära eeliseks on kerge kaal, niiskuskindel, soojuse isolatsioon ja korrosiooni vastupidavus. Puidust tera alumiinium ülemmäära kasutatakse laialdaselt Hotell ja kaubanduskeskus sest see on atraktiivne ja loomulik.

Puidust tera alumiinium ülemmäär on populaarne need aastad tänu sirges reas, avatud raam, eri värvi ja paindlikule disainile. Puidust tera alumiinium ülemmäär on korrapärane rida ja läbipaistva kihi näidata lühike ja moodne stiil. Lisaks selline lagi on väga lihtne paigaldada ja lahti võtta.

Puidust tera alumiinium lakke saab kohandada pikkus 6 meetrit. Saadaval paksus on 0,5 mm-1.2 mm. Lõpetatud puidust tera pind on selged ja erksad tera, suurepärase ilmastikukindluse, tulekindel ja ökoloogiline ära.

Bahe firma teha plaat on täpsust ja pinna täiuslikkuse kui kontrolli standard toota hea kvaliteediga puidust tera alumiinium ülemmäära kliendi jaoks. Bahe tuua tehnoloogia Itaalia üleandmise puidust tera tagamine ülemmäära Ilu, suurepärase ilmastikukindluse, korrosioonikindluse ja vastupidavuse.


1、8mm rippuvad polewood grain aluminum ceiling-1.jpg


U-kuju alumiinium plaat 2、The keel


3、U-kuju alumiinium plaat lakke tõstawood grain aluminum ceiling-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg  虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG 惠州华贸中心 (54).JPG 惠州华贸中心.JPG

Küsitlus