Kolmnurga alumiinium iluvõre lakke

Kolmnurga alumiinium iluvõre lakke

Kirjeldus: 150 * 150、200 * 200、300 * 300 mm

Paksus: tavaliselt 0,8-1,0 mm

Pinnatöötlus: polüester pulbervärviga, termo siirde printimine

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Kolmnurga alumiinium iluvõre lagi on sirge konfiguratsiooni geomeetria mis olemas, see on lihtne, läbipaistev ja tugev kolmnurkne geomeetrilistest sümbolitest on täiuslik kombinatsioon metallist materjale ja täielikult kuvada postmodernses elemente lihtne, mood, isiksus. See metallist restlagi sobib suur ala ruumi nagu muuseum ja metroojaamast. See on paindlik suurust ja värvi, Lisaks on lihtne installida või lahti võtta ja puhastada.

Kolmnurga alumiinium iluvõre on populaarne kasutamine avalikus kohas kui nõuavad töötab õhk vabalt. Peamine keel ja Lisateenused keel koostamisel ja on avatud karkass. Selline ehitus on hea ventilatsioon ja uus visioon, muutes tugev stereoskoopiline tunne.

Kolmnurga alumiinium iluvõre ülemmäära seadistustega spetsifikatsioon ja lamp, harmooniline teenetemärgi mõju jõuda vabalt. Iluvõre ülemmäära võib olla lihtne paigaldada ja demonteerida peita mugav kliimaseadmed.

Bahe ettevõtte kolmnurk alumiinium iluvõre ülemmäära kohaldatakse supermarket, kauplus, Restoran, näitus ja tantsusaal jne.


1、Grille tarvikudtriangle aluminum grille ceiling-1.jpg                               

2、8mm rippuvad pole


3、50 rippuvad osad


4、Main keel


5、Assistant keel 1


6、Assistant keel 2


7、50 peamine keel

triangle aluminum grille ceiling-2.jpg


1.jpg  4.jpg

6.jpg
16 联系信息3.jpg


Küsitlus