Alumiiniumist kärgstruktuuri välisvooderduse paneelis

Alumiiniumist kärgstruktuuri välisvooderduse paneelis

BAHE hoone materjalide Ltd kõrge kvaliteediga alumiiniumist kärgstruktuuri fassaadi paneelid architucture's välisseina & salongi seina kaunistamiseks, transpordi & laevaehituse tööstuse. Alumiiniumist kärgstruktuuri paneel on liimitud nägu materjali ja vahel alumiinium alumiinium core sandwich paneeli. Pakume kõrge mehaanilised omadused ja hea tulele.

Toote üksikasjad


SPETSIFIKATSIOONID

BAHE hoone materjalide Ltd kõrge kvaliteediga alumiiniumist kärgstruktuuri fassaadi paneelid architucture's välisseina & salongi seina kaunistamiseks, transpordi & laevaehituse tööstuse. Alumiiniumist kärgstruktuuri paneel on liimitud nägu materjali ja vahel alumiinium alumiinium core sandwich paneeli. Pakume kõrge mehaanilised omadused ja hea tulele.aluminum-honeycomb-cladding-panel-1.jpg

aluminum-honeycomb-cladding-panel-2.jpg


Nägu materjal: alumiiniumist või roostevabast terasest

Paksus: 5mm ~ 100mm

Suurus: saab kohandada (max suurus: 2000 x 3000mm)

Viimistlus: Fluorosüsiniku kattega, peegel, anodeeritud, woodgrain, trükkimine, kivi musterPROTSESSI & KVALITEET

ISO9001: 2008 SERTIFIKAAT

BAHE lõpetas paljude projektide selline büroohoone, koosoleku ruumi, tasumata sein, kasutades alumiiniumist kärgstruktuuri paneel heli akustilise & soojuse isolatsioon hoteml.PACKAING & TARNE

pakett: vineerkastide inlined kaitse vormi

täitmisaeg: 7 ~ 15 tööpäeva jooksul või toote kvaliteet sõltub


MEIE FIRMA

BAHE lahendusi on arhitektuurse metallist töövõtja ja kokkupanija on peamiselt tegev Guangdong, Hiina. BAHE on asutatud 2010 aastal ja on sellest ajast hoone üha suuremaid järgnevates kaupluses ustomers. BAHE's missiooniks on tuua vana maailma viimistletud ja kompromissitu tähelepanu üksikasjalikult iga projekti, mis eelnesid. BAHE külgetõmmet tunneb projektides, mis enamiku teiste ettevõtete häbelik eemale. BAHE ei Otsi suurt mahtu, korduvad projektid, kuid pigem keskmise suurusega projekte, mis nõuavad suurt tunnustust nähtavuse disainerid.

 

Tüüpiline klientideks on peatöövõtjad ja mehe alltöövõtjate ja valmistajatega, kes on soov teenindada oma kliente absoluutne parimat toodet võimalik, BAHE lahendusi ja viib neid BAHE lahendusi abi teatud küsimustes, mis nõuavad erilist tähelepanu.


Küsitlus