S-kujuline alumiiniumist laed

S-kujuline alumiiniumist laed

Spetsifikatsioon: Laius s300 mm

Paksus: tavaliselt 0,8-1,2 mm

Pinnatöötlus: polüesterpulbervärvitud

Tooraine: alumiiniumisulam 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritoluriik: Guangdong Hiina

Toote üksikasjad

S-kujuline alumiiniumlagi omab unikaalset disaini, eriti tugevat 3D-visuaalset efekti, kusjuures paigaldamiseks kasutatakse spetsiaalset tuulekindlat kleeplinti, mis on mõeldud tuulekindlaks. See on vastupidav ja sobivam välistingimustes kaunistamiseks, eriti bensiinijaamale. Alumiiniumribade lagi on iseloomulik soojusisolatsioonile, valuvormile ja kergele kaalule.

S-kujulisel alumiiniumlaval on hea legeerimata tooraine ja ülitäpne, et muuta paneeli pind lamedaks. Lisaks võib rahvusvaheline brändi värv tagada lagede mõju ja eluea. Seda võib nimetada ka alumiiniumist tuulekindla ripplagedega, mida sageli kasutatakse bensiinijaamas, kuna see on tulekindlate, kergete ja püsivate paigaldussüsteemide omadustega.

S-kujuline alumiiniumist laed kasutatakse laialdaselt bensiinijaamas, bussijaamas, lennujaamas ja kaubanduskeskuses. On asjakohane kasutada suurt ja avatud avalikku kohta. Ebaefektiivne lõpptoiming võib olla tingitud halvast paneelist või keelest, seega on oluline analüüsida hea kvaliteediga paneeli ja paigaldussüsteemi. Bahe ettevõte suudab täita kõrge nõudmisi.


1, M8 galvaniseeritud ripp pole S-kujuline alumiiniumist laed-1.jpg


2, 50 müani keele rippuvad osad


3, S-kujuline keel


4,50 põhikeel


5, S-kujulise keele rippuvad osad


6, S-kujuline Alumiiniumkiht


S-kujuline alumiiniumist laed-2.jpg


221462627330726584.jpgIMG_6128.JPG

IMG_6137.JPG汽车加油站 (2).JPG

Küsitlus