Veekraani laed

Veekraani laed

Spetsifikatsioon: kohandatud

Paksus: tavaliselt 0,8-1,2 mm

Pinnatöötlus: polüesterpulbervärvimine, termilise ülekande trükkimine

Tooraine: alumiiniumisulam 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritoluriik: Guangdong Hiina

Toote üksikasjad

Veetähise ekraani lagi meeldib õhus imelistele vihmapiiskadele. Struktuur on lihtne, see on valmistatud alumiiniumist ekstrusioonvormimisega, see on kõvasti ja otsene on hea. Paigalduskonstruktsioon on kiilu kinnituskonstruktsioon. Sellel lineaarsel metallriietil on eelised ühtse kõrguse, korrapärase paigutuse ja läbipaistva struktuuri tõttu. Seda kasutatakse tavaliselt kaubanduskeskuses.

Veetähise ekraanil on mugav paigaldussüsteem, seda on lihtne paigaldada ja remontida varjatud tuletõrjevahendid, kliimaseadmed ja lambiseade. Seda tüüpi lagi kasutatakse laialdaselt avalikus ja avatud kohas, nagu metroojaam, supermarket, lennujaam, meelelahutus, näituseruum ja nii edasi.

Veekuivatusekraanil on eelised selge joone, heleda süsteemi, erinevate värvide ja tugevate nägemisharjumustega. Seda saab vastavalt vajadusele kohandada erineva kõrgusega.

Bahe firma teeb hämmastava veetäpsuse ekraani lagi, mis on paindlik säilitada. Lagi võib peita keele ja muid vahendeid, mis muudavad lühikese ja moes efekti.


vee tilk ekraani laed-1.jpgvee tilk ekraani ülemmäära-2.jpg


广州保利国际贸易中心4.JPG广州保利国际贸易中心8.jpg

Küsitlus