Perforeeritud tsingitud terasest lagi

Perforeeritud tsingitud terasest lagi

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1.0-1.5 mm

Pinnatöötlus: polüester pulbervärviga, PVDF polümeerikattega

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Perforeeritud tsingitud terasest lagi väärikas, struktureeritud kõrge karedus ja kõrge stabiilsus ja ei lange ajas. Tsingitud terasest süsteemi tundub paks, ja suur mahendus. See on kahte tüüpi. Üks on tavaline ja teine on perforeeritud. Perforeeritud üks on stiilis ümmargune ootele, kandiline hoidke, prismaga kandis auk, ristkülik, ploomi auk jne. Lisaks saab kohandada tehnilistele ja värvi.

Perforeeritud tsingitud terasest ülemmäära võib viimistletud pinnad pulbervärvitud, värvi pihustamine või kaetud pvdf värvi. Inimesed saavad valida sobiv värv, viis põhineb tegeliku kasutades keskkond.

Perforeeritud tsingitud terasest lagi väga tulevikus üha rohkem turuosa. Vastavalt riigi energiastrateegia, galvaniseeritud terasest plaat on laialdaselt, sest raua ressurss ja teraspleki intension on parem kui alumiinium. Rahvusvahelisel turul, perforeeritud tsingitud terasest ülemmäära kohaldatakse kõrge taseme saidi ilus ja siledal pinnal. Kuigi kõrge standard lagede kaunistamiseks, vaid perforeeritud galvaniseeritud terasest lagi ja multimillion dollari.

Bahe äriühing vaidlustab raskem tehnika teha lae lame ja näevad välja nagu peegel. Making ülemmäära top tehnoloogia, hea töötlemisettevõttele ja aastane kogemus, Bahe ettevõtte toode võib seista ajaproovile.


1、8mm rippuvad poleperforated galvanised steel ceiling-1.jpg

 

2、Hanging osa 50 peamine keel


3、50 peamine keel


Z-kujuline kiilu 4、Hanging osad


5、Z-kuju keel


6、Z-kuju alumiinium lakke


perforated galvanised steel ceiling-2.jpg


钢板天花 (1).jpg

钢板天花 (2).JPG
16 联系信息3.jpg


Küsitlus