PVDF kaetud alumiiniumist kärgstruktuuri paneel

PVDF kaetud alumiiniumist kärgstruktuuri paneel

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: kohandatud

Pinnatöötlus: PVDF, kaetud polüester pulbervärviga, hermal üleandmine trükkimine, marmorist mõju ravi

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

PVDF kaetud alumiiniumist kärgstruktuuri paneel tootmise tehnoloogia on lennundus. See on laialdaselt rakendus välisseina teenetemärgi hästi vastupidavus ja tugevus. Alumiiniumist kärgstruktuuri paneel ei ole mitte ainult vastupidav, kuid on ka suurepärane ühetaolisus. Alumiiniumist kärgstruktuuri komposiit paneelid saab olema volditud ja paindlik ning on hea töötlemise jõudlust. Lisaks on olemas mitmeid valikuid teie taotluse töötlemine. Vaekogu võtab vastu peamiselt Fluorosüsiniku paneeli eelnevalt kaetud alumiinium paneelid. Kriitilise punkti Fluorosüsiniku pre-rull kaetud alumiiniumist paneel on töötab pideva roller kate tehnika töödelda, alumiiniumist paneeli kate on ühekordne valmis. Seetõttu tohib Suurepärane korter kate, positiivne omadus, see võiks hoida hoonete välisseina turismiinfopunkti pikka aega. Pärast seda, kui kaua kokkupuude päike ja vihm või tööstuslike heitgaaside saaste, ilmselt leiate mis on

Pre-rull alumiinium paneelide on heledam kui pihustamine kattega alumiiniumist plaadid, mis on head haardumist ja ilmastikukindel.

PVDF kaetud alumiiniumist kärgstruktuuri juhtpaneeli funktsioonid: 1, fire 2, korrosioonikindlast 3, keskkonnakaitse 4, suur korter 5, lihtne lahti võtta ja kokku panna.


PVDF Coated Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg

PVDF Coated Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


FILE0000 (2369).jpg  FILE0000 (2408).jpg

蜂窝铝板.jpg 氟碳蜂窝铝板.png 广州云峰珠宝城 (11).jpg11 我们的工厂标题.jpg
Küsitlus