Alumiiniumvõrk

Alumiiniumvõrk

Spetsifikatsioon: kohandatud

Paksus: kohandatud

Pinnatöötlus: polüesterpulbervärvitud, PVDF-ga kaetud,

Tooraine: alumiiniumisulam 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritoluriik: Guangdong Hiina

Toote üksikasjad

Alumiiniumvõrk paneel on alumiiniumplaadi kasutamine mulgustamiseks, mis ulatub rombikujulisest avast plaadikujuliste silmadega. Alumiiniumvõrk paneelil on kõrge valguse läbilaskvus, mitte ainult ei saa olla väga hea roll varjukujulisel kujundamisel, vaid ka originaalset arhitektuurilist ilu.

Alumiiniumvõrk paneel välimus on helde, andes tugevat visuaalset mõju, struktuur on vastupidav; samal ajal pakuvad erinevaid optilisi ja akustilisi efekte, soodustab see disaineri disaini inspiratsiooni süttimist. Alumiiniumvõrgu plaadistusvõrgu suurust ja võrgusilma tihedust saab kohandada. Töödeldava alumiiniumpaneel, mis on ühendatud nõutava suurusega alumiiniumraamiga, võib tagada, et kogu plaadi kõvadus võib saavutada hea tasakaalu.

Alumiiniumvõrk paneelid moodustab rombide auk, alumiiniumisulamist läbides ja venitatud. See on tasane ja sirge visiooniga, hea soojusisolatsioon, tulekindel ja maavärinakindel. Samuti on alumiiniumvõrgu tahketel paneelidel suurepärane helenduvus, et näidata originaalse hoone ilu. Ja seda kasutatakse ripplagedes, välis- ja sisekujunduses ning spordisaalis jne.


1, terasplekist Alumiiniumvõrk-1.jpg


2, laienduskruvi


3, isekeermestav kruvi


4, Angel terasest


5, pöörleva netike


6, alumiiniumklamber


7, alumiiniumpaneel

Alumiiniumvõrk-2.jpg


1.jpg3.jpg

F1_vvip_lobby2.jpgIMG_6047.jpg深圳书城 (20).JPG
15 联系 方式 2.jpg


Küsitlus