Anooditud alumiiniumpaneel

Anooditud alumiiniumpaneel

Spetsifikatsioon: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-3,0 mm

Pinnatöötlus: anoodoksüdatsioonikäitlus

Tooraine: alumiiniumisulam 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritoluriik: Guangdong Hiina

Toote üksikasjad

Anooditud alumiiniumpaneel juhtivate elektrolüütide happega elektrolüüsi abil, mis moodustab anoodpõrandapinda oksüdeeritud alumiiniumi, loodi loomulikult paks ja peeneteraline alumiiniumoksiidikiht kaitsekile, mis ei ole täiendav kiht, ei katke oksiidikihi kiht. See nõuab kõrgtehnoloogiat, et teha iga tükk alumiiniumist anodeeritud paneeli.

Anodiseeritud alumiiniumpaneeli pinnatöötlus tehnoloogia erineb tavapärasest värvitehnoloogiast, see toimub elektrivoolu abil juhtiva happelise elektrolüüdi elektrolüüsiga, nii et anood, mis on valmistatud alumiiniumist metallpindade oksüdeerumisest. Alumiiniumpinnas kasvab see paksu trahvi kihi alumiiniumoksiidi kaitsekile, see oksiidkihi kiht ei ole täiendav kiht, ei kao välja.

Anodiseeritud alumiiniumpaneel on tugevate metallide tunde ja alumiiniumpaneeli välimuse anoodiga töötlemine on kõrge karedusega, kuni kalliskile ja kriimustuskindlusega. Anodiseeritud alumiiniumvineeril on tugev saasteainetase: lihtne puhastada, lihtne kaitse, sõrmejäljed puuduvad, lihtne puhastamine , korrosioon ei ole värvitud.

Võrreldes teiste siseruumide alumiiniumfooliumi paneelidega on see luksuslikum ja kasutatav tippkambrides, lennujaamas, konverentsiruumides, näitusehallides ja muudes kohtades.


1, Pop neet Anodiseeritud alumiiniumpaneel-1.jpg

2, alumiiniumklamber

3 vaht

4, alumiiniumist kaetud paneel

5, isekeermestav kruvi

6, hermeetik

7, ruudu terasest toru

8, Angel terasest

9, seadke kruvid

10, laienduskruvi
Anodiseeritud alumiiniumpaneel-2.jpg


888A0750.jpg广州万达广场 (8).jpg

IMG_6744.JPG广州云峰珠宝城 (16).jpg
15 联系 方式 2.jpg


Küsitlus