Mustri trükkimine alumiiniumist paneel

Mustri trükkimine alumiiniumist paneel

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 2.5-6,0 mm

Pinnatöötlus: polüester pulbervärviga kaetud PVDF polümeerikattega, termo siirde printimiseks, marmorist mõju ravi

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Muster trükitud alumiiniumist paneel on art toode pärast õõnes-out alumiiniumist paneel, ebatüüpiliste alumiinium välisvooderduse paneelis tuli välja, see peamiselt kehastavad pinnal on dekoratiivsed, välimus on peen, mustrid on rikas ja värvi tekstuuri on realistlik ja selge, arhitektuuri kaunistamiseks erinevaid kunstilise väljenduse nõuetele. Läbi seina disaini mustrite Segmentimine töötlemise ja pleissimine paigaldamine, see suur ala muster efekti saavutamiseks.

Mustri trükkimine alumiiniumist paneeli metall-lehega on sama nagu muud tüüpi alumiiniumist paneel, metallide painutamine saab töödelda erinevaid keerulisi kujundeid.

Bahe's International advanced töötlemise seadmed, materjalid, väljakujunenud tehnoloogia, vastaks erinevate ehitusprojektide alumiiniumist paneeli vaja kunsti elemente trükkimine, samal ajal, pinna muster on üksikasjalikumad ja püsiva mõju.

Mustri trükkimine alumiiniumist paneeli pinnatöötluses esmalt me näidatakse spray põhi värvi esimene kiht, siis termo siirde kaudu tehnoloogia karv paanile alumiinium soovitud muster. Disain muster võib vabalt olla, see on laialt kasutusel kaasaegse viimistlusega tõttu see paindlik ja unikaalne omadus.


1:keel underbedPattern Printing Aluminum Panel-1.jpg


2:Alum sulg


3:Self puurimine kruvi


4: Peitpeaga neet


5:2. 0 mm alumiiniumist paneel


13 我们的工厂3.jpg


15联系方式2.jpg


Küsitlus