Puidust tera alumiiniumkattega paneel

Puidust tera alumiiniumkattega paneel

Spetsifikatsioon: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-4,5 mm

Pinnatöötlus: termilise ülekande trükkimine

Tooraine: alumiiniumisulam 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritoluriik: Guangdong Hiina

Toote üksikasjad

Välja tulnud puidust terasest alumiiniumist laekangud, mis tõi kaasa erksate värvide puutumatuse arhitektuurilise kaunistuse valdkonnas, kus on kujutatud elegantset klassikalist temperamenti, mis võimaldab inimestel olla lähedane tunne. Puidust terasest alumiiniumist laepaneeli värv on kena, efekt on realistlik ja selge tekstuuriga, visuaalne on piisavalt hea, et see sobiks puitmaterjaliga! Samal ajal võib see põhineda klientide tegelikele vajadustele, mis on valmistatud rütmidest, matt ja muudest mõjudest, tundides end tihedamale puidule lähemal.

Puidust teras Alumiiniumist laepaneel on elegantse ja loomuliku väljanägemisega, värvikas ja mitmekesine mustrid. See on palju eeliseid kui puitmaterjalid. Näiteks tuletundlikkus, korrosioonikindlus, hallituse tõmbetugevus, kõrge jäikus ja intensiivsus. Puidust terasest alumiiniumist laepaneeli kaal on kerge, ka tulekindluse tunnus, niiskuskindlus ning paigaldamine ja hooldus on ka väga lihtne, säästes palju hoolduskulusid. See võib säilitada värvi, mis kestab 10-15 aastat.

Bahe puidust terasest alumiiniumist laepaneel läbi soojusliku ülekande tehnoloogia, trükitakse puidust tera kaetud alumiiniumist paneeli pinnale. Suurepärase kvaliteediga, realistlik tekstuur, tugev mustriline kulumine, kõrge ilmastikuga pinnatöötluse tehnoloogia võib säilitada püsiva sära.


1: teraskonsool Puitkarkass Alumiiniumist laepaneel-1.jpg


2: laienduskruvi


3: isekeermestav kruvi


4: nurga teras


5: kaldkriips


6: alumiiniumklamber


7: alumiiniumpaneel


Puitkarkass Alumiiniumist laepaneel-2.jpg


虎门国际购物中心 (17).jpg虎门国际购物中心 (18).jpg
15 联系 方式 2.jpg


Küsitlus