Puidust tera alumiiniumist seina paneel

Puidust tera alumiiniumist seina paneel

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-3,0 mm

Pinnatöötlus: termo-siirde printimine

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Guangdong Bahe ehitusmaterjalide Co., Ltd on spetsiaalne innovatsiooni ettevõtte arengu oluline näitaja. Me tutvustada Itaalia puidust tera tehnoloogia, kasutamiseks ja arendamiseks erineva isiksuse ning puidust tera seina valmistatud alumiiniumist. Kõrge kvaliteediga Imeilus muster, värv tekstuuriga realistlik, tahke mustri kulumise, rahuldada turu nõudlust puidust tera Seinaelement alumiinium ja edendada tööstuse arengut.

Puidust tera alumiinium Seinaelement põhiülesanne on hoone Dekoratiivne efekt. See võib kaitsta seina, suurendada seina vastupidavus ebaühtlus, kasulik tööiga seina samuti seina funktsiooni kasutamiseks. Puidust tera seinapaneelid alumiinium võib ka parandada seina soojustus ja heliisolatsioon suutlikkust, parandada hoone kunsti mõju, kaunistama keskkonda. Mugav paigaldada, võib oluliselt lühendada hoone teenetemärgi.

Puidust tera alumiiniumist paneeli sai uue keskkonnakaitse viimistlusmaterjal ja tänapäeval üha enam projektides kohaldada puidust tera alumiiniumist paneeli kaasaegse sise- ja kaunistamiseks.


5 节点图标题.png

1、Steel sulgWood grain Aluminum Wall Panel-1.jpg


2、Expansion kruvi


3、Self-ära kruvi


4、Angel terasest


5、countersunk neet


6、Alum sulg


7、Aluminum paneel


Wood grain Aluminum Wall Panel-2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG  广州保利国际贸易中心 (31).JPG
15联系方式2.jpg


Küsitlus