Alumiinium välisvooderduse paneelis kaapima

Alumiinium välisvooderduse paneelis kaapima

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-3,0 mm

Pinnatöötlus: polüester pulbervärviga kaetud PVDF polümeerikattega, termo siirde printimiseks, marmorist mõju ravi

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Õõnes välja alumiinium välisvooderduse paneelis on arhitektuurse vormi kardin seina alumiiniumist paneeli konstruktsioon, kaapima alumiiniumist paneeli erinevaid kunsti mustrid, mitte ainult on Dekoratiivne efekt, kuid saate peegeldavad erinevates hoonetes nimel on Kultuur.

Alumiiniumist paneel tootjatele vaja õõnes läbi kardina seina paneelid on kõrge luure ja suure täpsusega CNC seadmed ja professionaalne disain meeskond, programmeerimine töötlemine, jooniste vajadust luua täiuslik kunsti kaapima alumiinium valmistatud.

CNC mehaaniline ja Arvprogrammjuhtimine ehitus on läbi kasutamise CNC seadmed töötlemismaterjalide ja digitaalehituse on "digitaalse" ja "ehitamise" mõiste pookimiseks, hakkas uuesti Algne arhitektuurne diskursus.

Õõnes läbi kardina seina on oma diskursuse numbrilise kontrolli- ja seadmete toetab ülesehitamisel, põhineb "CNC masinad" ja "CNC ehitus"

Me Impordime Arvprogrammjuhtimine punch masin kõne TRUMPFILE. See on täisautomaatne paneeli, löökvenitamine Saksamaa imporditud mulgustamiseks CNC. Iga tükk kunsti nikerdatud alumiiniumist paneel on inimeste vahel, see suurendab kunstilised elemendid hoone kaunistamiseks. Seda kohaldatakse sise- ja välispoliitika kardin seina kaunistamiseks ja ripplagi. See muutub Kuumad trendid kaasaegse viimistlusega.


1、pop neetHollow Out Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum sulg

3、Foam

4、Aluminum välisvooderduse paneelis

5、Self-ära kruvi

6、Sealant

7、Square terasest toru

8、Angle terasest

9、Set kruvid

10、Expansion kruvi

Hollow Out Aluminum Cladding Panel-2.jpg


687dc00d-50bb-454d-9830-55d3ee1b7519.jpg 佛山图书馆新馆 (1).jpg

佛山图书馆新馆 (2).jpg 佛山图书馆新馆 (3).jpg镂空铝单板 (3).jpg


Küsitlus