Marmorist mõju alumiinium välisvooderduse paneelis

Marmorist mõju alumiinium välisvooderduse paneelis

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-3,0 mm

Pinnatöötlus: marmorist mõju ravi

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Kivi muster alumiiniumist paneel marmorist materjalid on vett tõrjuvat ja korrosiooni vastupidavus mitmesuguseid keemilisi lahusteid. See on kõrge tulepüsivus, et tuli ei tooda mürgiseid gaase kui on põletatud. Marmorist mõju alumiinium fassaadi järelevalvekomisjoni struktuuri on stabiilne, isepuhastuv on tugev ja on värvi mitmekesistamise.

Kivi muster alumiiniumist paneeli toodete pinna kivi muster väljavõtteline uuring on väga reaalne, see on rikas kivi tekstuuri, on realistlikum. Ja on palju pinna kivi mudeleid, saate valida stiil nagu kivi read või uue mustri näidiseid ilusamaks laadi loomiseks. Pinna läige on kõrge, sujuv juhatus ei määri õli, lihtne puhastada.

Marmorist mõju alumiinium fassaadi paneelid on veekindluse ja korrosioonikindlus keemilised lahustid. Seda ei kuvata mürgine gaas selle tõend tulekahju tõttu. Tuleb targalt kasutada, kuna kõrge stabiilsus, isepuhastuv iseloomu ja erinevaid värve. Võrreldes tõeline marmor kivi, marmorist mõju alumiinium fassaadi paneelid on rohkem modelleerimise ja lihtne paigaldus samuti on kerge, hea jäikus, kõrge tugevus, hea leek vastupanu, kohtume nõuded tulekahju- ja muud omadused. Üha rohkem disainer pane see esimene valik.


1、pop neetMarble Effect Aluminum Cladding Panel-1.jpg

2、Alum sulg

3、Foam

4、Aluminum välisvooderduse paneelis

5、Self-ära kruvi

6、Sealant

7、Square terasest toru

8、Angel sleel

9、Set kruvid

10、Expansion kruvi


Marble Effect Aluminum Cladding Panel-2.jpg


仿石纹 (1).jpg 仿石纹 (2).jpg11 我们的工厂标题.jpgKüsitlus