Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneel

Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneel

Kirjeldus: kohandatud

Paksus: tavaliselt 1,5-3,0 mm

Pinnatöötlus: PVDF polümeerikattega

Tooraine: aluminum sulamist 1100, 3003, 5257, 6061 seeria

Päritolumaa: Guangdong, Hiina

Toote üksikasjad

Disaini- ja teenetemärgi hoone katuse tuulekasti, kaasas käima arengut, eriti high-end hoonetele kohta katuse tuulekasti osa, katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneel on laialt kasutusel.

Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneel on laialdane kasutamine sise- ja välispoliitika teenetemärgi suurepärane ilm resistance、corrosion resistance、light kaalu ja lihtne paigaldada.

Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiinium juhtpaneeli funktsioonid: Esiteks on lihtne paigaldada. Vastavalt hoone pind dekoratiivsed vajadustele PVDF kattega alumiiniumist paneel kindel suurus SPETSIFIKATSIOONID keevitamine, painutamine ja muu tehnoloogia kaudu töödeldud. Keeruline geomeetriline modelleerimine saab kohandada. See on terase struktuur, lihtne ja mugav. Teiseks, värv on mitmekesisus ja ilm võime. See võib anda värvi vastavat Pantone värv ot põhineb autori nõuetele vastavalt.

Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneeli pihustamise protsess: Esiteks enne pihustamist plaat, selle pinnal peab käima läbi õli puhastamise ja keemilise ravi chrome kile, kate ja metallist pinna haardeteguri ja oksüdatsiooni vastupanu, see soodustab värvi kasulik tööiga membraani.

Katuse tuulekasti PVDF kaetud alumiiniumist paneel on populaarne kogu arhitekt ja disainer taaskasutatav iseloomu ja ei kahjusta keskkonda.


1、pop neetRoof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-1.jpg

2、Alum sulg

3、Foam

4、Aluminum välisvooderduse paneelis

5、Self-ära kruvi

6、Sealant

7、Square terasest toru

8、Angle terasest

9、Set kruvid

10、Expansion kruvi

Roof Soffit PVDF coated Aluminum  Panel-2.jpg


广州海印又一城.jpg IMG_3608.JPGIMG_3913.JPG   广州海印又一城.jpg12 我们的工厂2.jpg


15联系方式2.jpgKüsitlus