Kaubanduskeskus Väline seinakate Alumiiniumkatete süsteem

Kaubanduskeskus Väline seinakate Alumiiniumkatete süsteem

Pinnatöötlus: PVDF kate
Kate Firma: PPG, Akzo Nobel
Materjal: alumiinium, alumiiniumsulam
MOQ: 200 ruutmeetrit
Kohaletoimetamise klausel: FOB, CIF

Toote üksikasjad

Kardinaseina kujul kasutatakse kardina seina alumiiniumist vineeri peamiselt seina varjutamiseks ja mittevalgustuseks seinale Mosaici ja üldiste liivapritsi seinte asemel. Selle kerge kaal, kõrge jäikus, ilmastikukindlus ja korrosioonikindlus; Seda saab töödelda mitmesuguste keerukate kujutena nagu tasapinnaline, kaarpind ja sfäär, rikas värviline pinnatöötlus, lihtne paigaldamine ja ehitamine, mugav puhastus ja hooldus ning suurepärased keskkonnakaitse- ja tulekaitsefunktsioonid. Tänu mitmesuguste koormate mõjule kõrghoovidel igal ajal, eriti kõrge tuule surve, on Mosaici kerge kukkuda ja nõrga kõvadusega kardina seina materjal deformeerub suure tuule surve tõttu.


aluminum-cladding-system.jpg

aluminum-cladding-panels-1.jpgaluminum-cladding-panels-2.jpgaluminum-cladding-panels-3.jpgKardina seina alumiiniumvineer sobib vanema büroohoone, kontori, kaubanduskeskuse, koridori, lennujaama, jaama, tehasehoone, haigla, klubi, panga, kaubanduskeskuse, näitusekeskuse jm kaunistamiseks.
Zhuhai-New-City-Aluminum-Cladding-System.jpgNew-Sun-City-Aluminum-Cladding-Wall-System.jpg
Tigu-Aluminum-Curtain-Wall-System.jpgKKK-d                                                                                                      


1. Miks valida BAHE?

a) 8-aastane kogemus sertifitseeritud alumiiniumist toodete (fassaadpaneelide ja lagede) tootmisega rohkem kui 30 riigis ja piirkondades, kusjuures Singapur on meie peamine turg.

b) pakkudes hea kvaliteediga ja kõige konkurentsivõimelisema hinnaga alumiiniumtooteid.

c) Pakkudes pakkimise ja saadetise soovitusi, et vältida asjatuid probleeme.

d) professionaalse, positiivse ja reageeriva kauplemismeeskonna olemasolu, et pakkuda usaldusväärset teenust. Teil on igal ajal võimalik pakkuda meie tasumata müügijärgset teenindust.

e) BAHE säilitab alati hea kvaliteediga tootekvaliteedi range standardi. Me tagame oma kliendile, et pakutakse ainult usaldusväärset kvaliteetset toodet.


2. Saadaval paksus ja suurus?

Alumiiniumflaadiklaasi seinapaneeli üldine paksus on 1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm ja 4,0 mm.

Alumiiniumflaadipaneeli suurused on tavaliselt 1220 x 2440 mm, laiuse vahemik on 900 ~ 1500 mm, pikkus vahemikus 1800 ~ 4000 mm, piisavalt paindlik, et vastavalt joonisele oleks kujundatud mis tahes kuju.


3. Mis on teie toote garantii?

Pakume konstruktsioonile 15-aastast garantiid koos PVDF-i pinnaviimistluse PPG brändikatetega.


Küsitlus