Alumiinium leht täpsuse nõuetele

- Sep 11, 2017 -

Tavaolukorras on alumiinium spooni partii number, ja siis paigaldada ehituse kõrval ja seejärel tootmis- ja järgmine lend. Seoses sellega selleks, et tootmise ja alumiiniumist spooni toodete töötlemisel ei saa liiga palju viga. Alguses natuke viga, aeglaselt kogunud, lihtsustades alumiinium spooni töötlemise ja isegi installitud probleeme.

Alumiinium spooni töötlemise tegelikult on sarnane soovitatud, seotud riikide loetletud standardid on väga selgelt loetletud sätete, nagu alumiinium spooni suurus vastavaid näitajaid, tehnilised kirjeldused on pikk ja lai, paks, tagaistme kõrgus, diagonaalne vahet ja nii edasi. Pikkus ja laius määravad põhikuju alumiinium spooni paksus mõjutab kogu spooni jõudlust. Sõltumata vineer versioon tuleks piirata paksus viga 0,1 mm. Ja pikkus ja laius on 1 mm alumiinium spooni mõõtmed pikkus ja laius on väiksem kui 2000 mm. Kui pikkus ja laius on kuni 2000 mm, viga võib olla 1,5 mm.

Ja alumiinium Spoon, ja suurus alumiinium spooni pikkust on teatud seos, et sätteid ei saa üle 0,5 mm, nagu alumiinium plaat diagonaali lubatud viga vahemikus on kui alumiinium spooni pikkus on vähemalt 2000 Mm , 2 mm viga lubada, kui pikkus on suurem kui 2000 mm, siis viga ei tohi ületada 3 mm.

Alumiinium leht on saadud tehniliste töötajate tootmisprotsessis, ta võib teha töötlemise kokku alumiinium plaat on teatud viga, alumiinium plekk tegeleb vajadust kontrollida selle vea mõistlik valik , nii et tootmise ja töötlemise alumiinium spooni tuleb vastavalt riigi nõuetele täpsuse tagamiseks, kvalifitseeritud toote sätteid.