Alumiinium ümmargune paneeli disain projekt

- Nov 30, 2017 -

Edendamine tehnoloogia, filmi linastus Kinodes omavahel mürasid, filmilintide hunnikud enam kuhjata üles kontrolli toad. Vanasti, filmilintide salvestatud filmid, filmid Kinodes όheaegselt käivitades rullid projektorid. Disainerid on teema see kino rullid pöörleva liikumise vastu, pildistatud ja kujutamise mõjukamaid ja modernsest filmi vaatamise keskkond.


5.jpg


Nagu publik sisestage fuajees, nad on kannatanud ümmargused plaadid korraldatud kogu lae. Filmilintide on kujutatud nagu suur ümmargune plaadid 2,8 meetri läbimõõduga, mis on seotud hoolikalt disainerid, ühiselt moodustavad tohutu ja võimas lagi funktsioon. Need plaadid on paigutatud kattuvad omavahel tihedalt ja paigutatakse erinevatele kõrgustele. Puidust tera muster ja valgustuse mõju koos loovad liikumise ja peatamine, meenutav filmilintide külmutatud keset rotatsiooni. Plaadid on värvitud puidust mustriga, kus puidust tera muster suurendab 3D tõhusalt ja lisab tekstuuri alumiinium paneelid onKorter alumiinium paneelid.

Disainerid vastu maa toon selle projekti peamised värviskeemi loomine on kerge ja soe atmosfäär fuajees. 2 erinevat tooni pruun kive kasutatakse põrandal, need kaua kivi triibud vastavusse ümmargune plaat lakke funktsioon, tumedam kivid jäljendavad varjud need plaadid valatud põrandale. Lineaarne põranda muster tugevdab ülemmäära funktsiooni, dünaamiline atmosfääri fuajees tulemuseks liikumise tunnet.


3.jpg


ümmargused plaadid, mis esindavad filmilintide jätkata kogu lakke, tuues visuaalne šokk seas, kuid samal ajal maa toonid luua mõnusat atmosfääri fuajees


1.jpg


kivid triibud 2 eri tooni brown on paralleelne ümmargused plaadid ülemmäära, seotud hoolikalt disainerid


2.jpg


6.jpg


4.jpg