Guangzhou metroopeatus alumiiniumist laelutihedusega plaadid

- Jan 18, 2018 -

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Suspended-Ceiling-Tiles.jpg

Tänapäeval on Guangzhou metroo kõrgelt arenev, alates 2017. aastast on kokku 14 metrooliini, mis moodustavad arenenud transpordivõrgu. Guangzhou metroojaam on tihedalt asustatud elanikkonnale, nii et metroo projekteerimine ja kaunistamine peavad olema mõistlikud. Guangzhou Line One metroojaam kasutavad alumiiniumist laeklaase.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Perforated-Ceiling-Tiles-1.jpg

selline lae nimetus konksu stiilis perforeeritud alumiiniumist laeklaed, mille suurus 300 * 1200mm, võiks kombineeritud erineva suurusega, et katta ülemine asju nagu kliimaseade, elektriliinid, veetoru jms. Konks alumiiniumist laeklaas võib lisada kerget toru , mis muudavad valgustuse efektiivsuse.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-3.jpg

Metroos on üldkasutatavates alades 30 x 150 mm alumiiniumist ruudukujulised lagede plaadid , mida kasutatakse populaarseks tänapäevases lagedes. Alumiiniumist ruudukujuliste torude laed plaadid max pikkus 6000 mm, saab lõigata, pihustada erinevat värvi ja paigaldada erinevad loominguline lagi.

Guangzhou-Metro-Station-Aluminum-Square-Tube-Ceiling-Tiles-4.jpg

Guangdong Bahe ehitusmaterjalide Co., Ltd. pühendunud alumiiniumist laeplaadid teadus-ja arendustegevuse, müügi ja tootmise, oleme lõpetanud paljud kaubanduskeskus, jaam, haigla, hotell jne seina-ja välislaed lahendus. Kui teil on vaja joonistust, materjale või süsteemilahendust, võtke meiega ühendust ja anname teile professionaalse vastuse nii kiiresti kui võimalik.