Kõrge profiiliga ja elegantne siseruumide stuudio kardinapuu alumiiniumpaneelide projektsioon

- Dec 13, 2017 -

See staadion asub Californias Robertsi paviljonis    hiljuti ehitatud siseruumide staadion California Liberal Arts'i kolledž. Robertsi paviljon kasutab välimusega kaunistamiseks PVDF-i alumiiniumist kardinapaneeli , kogu kujundus on üllas ja hele, meelitades palju inimesi. Välimise kardina seina fluori ja süsinik-alumiiniumist paneelil on ilmastikukindlus, ilmastikukindlus võib olla kuni 30 aastat ja värv ei säilita.


5.jpg


Robertsi paviljon on ka erakordselt läikiv ja säravaks öösel. Tänapäeval kasutatakse PVDFi alumiiniumist kardinapaneeli paneeli Wanda, Wal-Mart ja muude suurte muuseumide, kaubanduskeskuste projektide järk-järguliseks rakendamiseks.


1.jpg4.jpgRobertsi Pavilioni puhkepark on alumiiniumist kärgpaneelina kasutatav lakke kaunistades, alumiiniumist kärgstruktuuride paneelil võib olla heliisolatsioon, see on sisekujunduselemendi kõrgtugev ehitusmaterjal.

3.jpg


Kuid Robertsi Pavilioni treeningutsoon on vähem võti, kasutage puidust tera alumiiniumprofiilist lakke , ühelt poolt tugevdades ruumi õhuvoolu, kuid suurendades ka sisustuse ja dekoratiivse paindlikkust alumiiniumist ristkülikukujulise toru jaoks.


2.jpg