Treppide käsipuu perforeeritud alumiiniumpaneelide töö

- Jan 27, 2018 -

1.jpg

Pekingis asuv Arch-stuudio on renoveerinud seda maja linna Dongchengi piirkonnas, lisades perforeeritud terasest treppi, mis on loodud selleks, et ronida tippu tunne nagu "kõndimas taevasse".

2.jpg

"Osa originaalse hoone põrandaplaatidest on lõigatud, mille kaudu trepid muutusid valguskiireks, mis läbib kõik sisepõrandad," ütles arhitektid. "Looduslik valgus jõuab klaaskera alla keldrisse ja toob ümbritseva ruumi ellu."

3.jpg

Terasest turvist ja perforeeritud käsipuudest valmistatud fokaal trepp on konstrueeritud olemasoleva halli tellistest fassaadiga.

4.jpg

"Trepid kõndides võivad inimesed tunda, et kõnnivad taevas," ütles arhitektid. "Paisatud tellistest seina treppide tagaküljel hoitakse ja pihustatakse valge värviga, et luua uute ja vanade mikro-võrdlus."

5.jpg

Arch Studio valis põhivärvideks valge kogu muu vara ja kasutas puidust "võrke" erinevate piirkondade eraldamiseks.

6.jpg

"Valge värv toob ruumi tagasi puhtaks ja abstraktseks algseks seisundiks," ütles arhitektid. "See loob voolava ruumi tunde, kasutades ära muutuvaid tuule ja välimisi vaateid."

7.jpg

"Grid on hajutatud üle igas korruse ja tekitavad erinevaid jooke, külalislahkust ja lugemist," jätkasid nad. "Võrgustike kasutuselevõtt filtreerib vaatevälja, valgustust ja vaateid, mis võimaldavad interjööril sekkumistest lahti saada ja nautida rahu ja rahulikkust."

8.jpg

Keldris on büroo, esimesel korrusel asuvad elutoad ja kõrgemal tasemel kaks magamistuba. Pesuruumid asuvad mõlemas ülemises osas

9.jpg

Hiljuti lisandus Arch Studio Pekingi kunstigalerii jaoks volditavaid seinu ja paigaldas kumerad klaasist seinad, mis ümbritsevad bambusest istutatud hoovaid mõne linna vanalinnas asuvas teemajas.

10.jpg