Peamised tegurid, mis määravad alumiinium plaat plaadi hind ja kvaliteet

- Sep 11, 2017 -

Alumiinium materjalid lakke on Alumiiniumi sulam, ei saa olla mingit puhas alumiinium. Kuid eri sulami tõttu põhjustatud alumiiniumisulam omadused sisaldus muutub, praeguse koduseks kasutamiseks rõugete materjali Alumiiniumi sulam on jagatud viie astmed:

Esimeses klassis: alumiinium-magneesiumi sulam, sisaldab ka osa mangaan, materjali suurimaks eeliseks on hea antioksüdant, ja mangaani, sest nii on tugevus ja jäikus, on ideaalne materjali rõugete teha. Hiina Edela alumiiniumist tehase alumiiniumi töötlemise jõudlust kõige stabiilsem.

Teises klassis: alumiinium-mangaani sulam, materjali tugevus ja jäikus, mis on veidi parem kui alumiinium-magneesiumi sulam. Kuid antioksüdant võimsuse on veidi väiksem kui alumiinium-magneesiumi sulam. Nagu mõlemale poolele tehakse ennetava ravi, põhiliselt lahendada oma antioksüdant maht ei sama hea kui alumiinium-magneesiumi sulam, puudused kodumaise Ruimin alumiiniumist alumiiniumi töötlemise jõudlust kõige stabiilsem.

Kolmanda klassi: alumiiniumisulam, mangaani sulam, magneesiumisisaldus vähem. Nii et selle tugevus ja jäikus on märkimisväärselt väiksemad kui alumiinium-magneesiumi sulamist ja alumiinium-mangaani sulam (kuid selle hind on kallis). Sest tema pehme, lihtne töödelda, nii kaua kui paksus, täita kõige elementaarsem värvitelerites basic