【Tiger Powder】 Indoor Column Aluminium Cladding Panel's Pinnatöötlus

- Dec 13, 2017 -

Alumiiniumpaneelide sisekujunduses kasutatavad alumiiniumist paneeltooted, sealhulgas alumiiniumist vahtplaat, alumiiniumpaneel, alumiiniumist laed jne. Pinnatöötlust kasutatakse tavaliselt pulbervärvimiseks, see on esteetika, vastupidavus. Rahvusvaheliselt tunnustatud parim pulbervärv on Ameerika Ühendriikide Tigeri pulber, selle toimivus, eluiga on parem kui mis tahes üldine pulbervärvimine turul.


Column Aluminum Cladding Panel

 

Me Bahe on Ameerika Ühendriikide Tiger pulber marki määratud spray tootjad, professionaalselt pakkuda kvaliteetseid pulber pind alumiiniumist paneel tooteid kõrgekvaliteetset sisemist arhitektuuri. Dongguan kuldkollane lehed valisid firma Bahe valge tiigerpulbri pinnatöötluse kolonni alumiiniumkatete paneelile. seina alumiiniumpaneel ja muud tooted, suurendab see kogu siseruumi pinna kaunistamise efekti. Ja ärge muretsege, et paneelid muutuvad värvaineteks keemilise mõjuga hapnikuga


Column Aluminum Cladding Panel


Column Aluminum Cladding Panel

 

Bahe , nagu ehitusmaterjalide alumiiniumpaneelide tootjad, ja Ameerika Ühendriikide Tiger pulber Hiina piirkond, üks väheseid määratud pihustite tootjaid, on pühendunud klientidele kohandatud kõrgekvaliteedilise alumiiniumpaneeli ja muude alumiiniumist alumiiniumpaneelide toodetega, nii et kliendid saavad tõesti osta puhkust kindel!